DenizDeSevenler

1 Şubat 2016 Pazartesi

MISSHA #2 Flower Bouque Skin Fresh Cleansing Oil (MayLily) - Makyaj Temizleme Yağı AMA MUHTEŞEM!!!

Missha'dan denediğim ikinci ürün bu makyaj temizleme yağı.

Bunu mutlaka herkes denemeli en hafifinden en ağırına (suya dayanıklı makyaj ürünleri de dahil) makyaj yapan, özellikle de göz makyajı yapan herkes kesinlikle kullanmalı diye düşünüyorum.

Makyaj yapmak ve sonrasında bunu temizlemek aslında cildi en çok yoran ve yıpratan işlemler. Ne kadar kaliteli ürün kullanırsak ne kadar hassas davranırsak o kadar az zarar vermiş oluyoruz.

Bu temizleme yağını kullanırken kesinlikle cildi yıptarmıyorsunuz özellikle gözlerdeki makyajı pamuk ya da makyaj temizleme mendilleri kullanarak çıkartmaya çalışmak benim en sevmediğim şey her seferince cildin en hassas noktası olan göz çevresini çok yorduğumu düşünürüm.

Missha makyaj temizleme yağı ile saniyler içinde yumuşacık hareketlerle tüm makyaj tamamen temizleniyor.


Üstelik sadece suyla durulayarak hiç yağlı bir his kalmadan da işlem bitiriliyor.

Ürünün özelliklerine buradan bakabilirsiniz.150 ml pompalı şişede. Aslında ilk defa pompalı şişe olayı bu ürün için olmamış gibi geldi her alımda pompadan hafif sızdırma yaşanabiliyor ama kesinlikle büyük bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

Elinize iki üç pompa ürünü alıp göz ve tüm yüze dairesel hareketlerle uyguluyorsunuz bir kaç saniye içinde tüm makyaj temizleniyor aslında ama ben daha sonrasında elimi hafif ıslatıp ovalama işini biraz daha devam ettiriyorum bu arada suyla bir araya gelince süt rengine alıyor ve daha da derinlemesine temizliyor, ardından suyla duruluyorum hiç bir yağlı his kalmadan cilt tamamen temizlenmiş oluyor bu kadar basit.

Pamuk sarfiyatı yok, cildi tahriş edecek sürtünmeler yok, ekstra yıkama jeli vs ürünler kullanmak yok. Tek ürünle herşey kısacık sürede bitmiş oluyor.

Ürünün yine üç çeşidi var;

MISSHA Flower Bouque Skin Fresh Cleansing Oil (Cherry Blossom) - Gözenek Temizleyici

MISSHA Flower Bouque Skin Fresh Cleansing Oil (MayLily) - Gerginleştirici

MISSHA Flower Bouque Skin Fresh Cleansing Oil (Iris) - Aydınlatıcı


Fiyatı 64.90 TL her kuruşuna değecek bir ürün.

Mutlaka kullanmanızı öneriyorum. Tekrar tekrar ve tekrar alacağım bir ürün.!!!!!


Deep NOT: Biliyorsunuz yazılardan sonra çekiliş olacak lütfen ilk çekiliş yazısını ve bu tanıtım yazılarını sosyal ağlarda paylaşarak altlarına linkleri yorum olarak bırakın ve çekilişte hangi ürünün hediye edilmesini istediğinizi düşünmeye başlayın....Bu arada Instagram'daki çekiliş fotoğrafını da paylaşmayı unutmayın katılım haklarınız artsın.... SEVGİLER.

Enjoy! 
 
 
 
 
 

4 yorum:

 1. Bu markayı hiç kullanmadım ama öyle güzel anlattınız ki alasım geldi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim pişman olduğum tek ürünü olmadı bu markanın. Hele bu temizleyici gerçekten keşke daha önce keşfetseydim dediğim bir ürün.

   Sil
 2. merak ettiklerimi yazıyorsun sırayla, çok ilginç :)

  YanıtlaSil
 3. https://plus.google.com/u/0/+BelginG%C3%BCvenTakunyacioglu/posts/CFQo9DSAGkE
  https://twitter.com/BelginGuven/status/697128424478007296

  YanıtlaSil