DenizDeSevenler

29 Eylül 2014 Pazartesi

Kıvırcık Asi Saçlara Öneriler No:1 - Loreal Elseve Extraordinary Oil

Hem kıvırcık, hem asi hem de yağlı bir saç türü var mı acaba diye çok merak ediyorum. Düz saçlı olup kuru saçlı olanların sayısını da çok merak ediyorum. Yani benim kıvırcık saçlarım yağlı olsa ve tel tel kabarmasa, düz saçlıların da saçları kuru olsa ve kafalarına yapışmasa bu kozmetik sektörü nasıl yaşardı değil mi? Tanrı kozmetik sektörünün yanında belli :)

Ben saçımı yıkasam ve sonra dünyada su tükense ve ben aylarca hiç yıkayamasam bir damla yağ oluşmaz, kafama bir şişe hakiki zeytin yağını döksem bir saat içinde hoop bütün bünye yağı emer gider.Böyle bir garip saç.

Ben de raflarda saça nem veren ne varsa denemeyi seviyorum.

Son denemem Loreal Elseve Extraordinary Oil. 100 ml lik plastik ambalajında, pompalı kapaklı, bildiğimiz yağ kıvamında. Muhteşem bir kokusu var hafif ama çok güzel.
Ben banyodan sonra ıslak saçıma sürüyorum. Sonrasında da saç şekillendiricilerimi kullanıyorum. Kuru saçlarıma da hem parlaklık vermesi,  hem de kabarmaları yatıştırması için uyguluyorum gerçekten çok başarılı saçları ağrılaştırmıyor yumuşacık ve parlak yapıyor.Çok kuru saçlarım olduğu için saç diplerime de masajla uyguluyorum ve hiç bir sorun yaşamadım hatta saç diplerimi rahatlattığını bile düşünüyorum.Yaklaşık 20 tl. Ben bol bol kullandığım için çabuk bitiyor büyük boyu olsa hiç fena olmaz :)


Enjoy!Hiç yorum yok:

Yorum Gönder